הרשו לי לספר לכם על זמזי

ג’וליאן דחף למחשב כל יום אחרי הלימודים לחלק האחרון של שנת הלימודים האחרונה. הוא לבש מטר פלסטיק קטן שאיפשר לו להרוויח נקודות לפעילות גופנית והוא היה צריך לחבר את המונה למחשב כדי לראות את הנקודות שלו.

האתר אליו הוא נכנס נקרא זמזי והרעיון שמאחוריו הוא שאם אתה מתגמל ילדים על תנועה, הם יהיו בעלי מוטיבציה, ובסופו של דבר יפתחו הרגלים בריאים.

שמעתי לראשונה על זמזי מחברתי דן, אבא מקומי שעובד בחברה. לפני כמה חודשים הוא ביקש ממני ואת הת’ר לעשות עבורם ייעוץ. חזרתי הביתה מהפגישה הראשונה שלנו עם מטר זמזי, אבל לא היה לי מושג איך ג’וליאן ייקח לזה. כמו מתעמלת אולימפית לריסוס שיער נוצץ היא התשובה.

ג’וליאן אהב לראות את הנקודות שלו על המסך. הוא היה לובש את הזמזי שלו, מתרוצץ כמו אדם משוגע בחצר האחורית שלנו ואז נכנס פנימה, מחליק את מחבר ה- USB החוצה, מחבר את המונה למחשב ומעלה את הנתונים שלו כדי לראות את התרשים משתנה.

שלא כמו מד צעדים, זמזי מטרים מודדים תנועה לכל הכיוונים, כך שקפיצה על המיטה, קראטה קוצצת את אחותו הקטנה של אחד, וסומרת במורד הגבעה תזכה בכולם נקודות לילדים. לא מדובר רק במדידת שלבי.

בכנס EVO הת’ר ואני השתתפנו לפני מספר שבועות, קיבלנו את ההזדמנות להעביר מטרים זמזי להורים ולילדים שרצו לנסות אותם. היה כל כך כיף לראות כמה אנשים נרגשים הסתכמו בהם.

אמהות רצו לדעת אם הן יכולות להשתמש במדדים עצמם. למה כן, כן אתה יכול. אבל שימו לב שהוא מיועד לילדים, כך שהכל מהאווטאר שלך ועד הלינגו המשמש באתר הולך להרגיש מאוד. אתה תרוויח את Pointz ותגדיר את המטרה. אם אתה מגניב עם זה, כמו, רוק הלאה.

החברה שמאחורי זמזי היא עמותה המוקדשת לבריאות. המשימה שלהם היא להילחם במחלה כרונית ולעזור לילדים לפתח רמות בריאות בריא של פעילות גופנית, כהרגל לכל החיים.

מה אתה חושב? האם תרצה לחנך את נתוני הפעילות שלך? האם יש לך אחיינית או אחיין שצריכים דחיפה קטנה נוספת כדי להתעמל יותר?

הערה: זמזי הוא הלקוח שלנו ואנחנו נהנים מאוד לספר לאנשים על כך. כל התמונות של וונדי קופי.

Leave a Reply

Your email address will not be published.