התחל להרים עץ עץ

אני לא באמת כל כך הרבה עץ עצמי. אני הכל בשביל הערכים הקשורים לזה, אני פשוט לא אוהב להיות קר או רטוב, אז הרפתקאות ההליכה שלי מוגבלות לימי שמש. אבל לא שטוף שמש מדי, כי אני לא רוצה שנשרוף.

טיולים רגליים הם דבר נהדר לעשות כמשפחה. ללכת לטיול מוריד אותך מהבית, מהמטלות, מהטלוויזיה והמחשב. תינוקות בדרך כלל מרגיעים את האור והאוויר. ילדים בגיל הרך מוקסמים מכל מקל ועלים על האדמה. בהשוואה למשפחתה של הת’ר שנמצאת על מכונית מהירה החודש, שלי בקושי זכר שזה היה יום האדמה. משהו שצריך להשתפר לשנה הבאה, אני מניח.

זוג נוסף של אמהות באזור מפרץ פשוט יידע אותי על הבלוג שלהן, מחבילי עצים באימונים, עליהם הן סוקרות שבילים מקומיים (שניהם סלולים וגם מחוץ לכביש) מנקודת מבט של אם חדשה, תוך שמירת תשומת לב מקרוב לתנאי השביל, תנאי מזג האוויר ו כללי “טוב, איך הייתי עושה את זה עם תינוק?” תנאים. דנה ובת מקווים שאמהות חדשות (ומומחיות), כמו גם אבות, משתמשות באתר כמשאב כדי לצאת ולהתענג על כל ההליכות והטיולים שיש לאזור להציע.

הם מעודדים אותנו לקחת את העצים בשבועות אימונים, במרכז שלוש “B” S: משקאות, שמיכות ושיטות סילוק ניצול:

אני מבטיח לארוז משקאות – חלב בשבילי (בכל צורה שאני מעדיף) ומים לאמא

אני מבטיח לעולם לא לעזוב את הבית עם השמיכה – עליה לשבת, איתה ניתן לכסות ולחלוק

אני מבטיח להיות אחראי עם הכריכה שלי – מחבילי עצים תמיד אורזים את מה שהם ארזו. זיפלוק הוא חבר שלך.

עזור ל- TreeHuggers לבנות את הביקורות שלהם על טיולים בחוץ על ידי לקיחת אחת בעצמך ואז לשלוח להם רישום. שלח להם פתק בביקורות ב- TreeHuggerSintraintraining dot com. גם אם דנה או בת כבר העריכו טיול או פיסת ציוד, הם מברכים על כל שאר החוויות ממקור ראשון.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.