כן ל- VBAC! אני מסכים לתת לתינוק הזה לצאת

אני כל כך בהריון, אני לא יכול לחכות לפגוש את התינוק שלי. כן ל- VBAC.

פשוט עברתי כמה ניירות שישבו על דלפק המטבח שלנו בחודשיים האחרונים (אוקיי, מי אני צוחק – שישה חודשים) ונתקלתי בחבילת מסמכים שהבאנו הביתה מבית החולים. בתוך המסמכים הרבים של מידע חסר תועלת הוא טופס שכנראה חתמתי במהלך הלידה. זה נקרא מידע והסכמה ללידה בנרתיק לאחר קיסרי.

אז קבל את זה. אתה מופיע בבית החולים לאחר תשעה חודשים של הריון. אתה בעבודה. מוצגת לך פיסת נייר שאומרת כי “לידה נרתיקית מוצלחת ולא מסובכת לאחר ניתוח קיסרי נושא את הסיכון הנמוך ביותר לאם וגם לתינוק”, נמוך יותר מאשר קטע C חוזר, טופס זה אומר, אך אתה עדיין חייב לחתום הטופס שאומר שאתה רוצה אחד.

אני פשוט לא מאמין שהייתי צריך להסכים למשהו שעומד לקרות בין אם אני רוצה שזה יהיה או לא. מה אם לא הייתי עושה כלום? מה אם רק הייתי מסתכל עליהם, מתיימר להיות אילם, תן להתכווצות להמשיך ולהתעסק בגופי, ובסופו של דבר, תוך שעות לידה, (אפילו בלי לחתום על משהו!)? האם הייתי שבר כלל כלשהו? מדיניות בית חולים מס ‘2501: אל תתנו לתינוקות לצאת מהנרתיק שלכם מבלי להצטרף לראשונה כפולות באמצעות טופס #47. מידע והסכמה ללידה בנרתיק לאחר קיסרי.

ועוד: צורה זו? יש לו גם תיבת סימון עבור “אני מעדיף ניתוח קיסרי חוזר בחירה.” אז זה טוב, נכון?

לכולנו יש אפשרויות ורבים מאיתנו יבחרו בקטע C בפעם השנייה. עם זאת … שוב עם הטופס. הטופס מרמז שכאן אתה, בשעה 2 בבוקר, שלושה ימים לפני תאריך היעד שלך, ואתה עשוי לעשות בחירה שגויה. באמת, אם התינוק יוצא, איך זה יכול להיות הבחירה הלא נכונה? HMPH.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.