אופנת חג לשנת 2013 לאמהות על תוכנית תקציב

שיתוף הוא אכפת!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

חג המולד כמעט כאן כמו גם אמהות קדחתניות מחפשות את דפוסי האופנה הפופולריים ביותר למחירים הטובים ביותר. חקרנו כמו גם גילינו 3 דפוסי אופנה חמים לעונה שתעצבו לכל סוג של תקציב. שחרור שמלת שתייה מעורבת אתם מוזמנים לחגיגת חג השנה אז אתם חייבים להיות שמלת שתייה מעורבת מקסימה בארון הבגדים שלכם. עבור עונת החגים 2013 שמלות משקה מעורבות קצרות הן טרנד אופנה חם. שמלות שתייה מעורבות זמינות בצבעים רבים ושונים כמו גם בסגנונות. השנה השמלות התחרה, המתכתיות, הלבנות כמו גם השחורות הן כל הזעם. גילינו שמלת שתייה מעורבת מתכתית יקרה מעט משחתה מ- TJ Max תמורת פחות מ- $ 50.

קרדיט תמונה: tjmaxx.com

חולצות עם צווארון צוואר צוואר צווארון מושלמות למסיבות חג פחות רשמיות, או ארוחת ערב עם חברים. הם זמינים בתבניות רבות ושונות כמו גם בצבעים כמו גם חצאיות מחמיאות בנוסף למכנסיים. לשנת 2013, פרחים, נמר כמו גם דפוסים שנבדקו הם פופולריים. גילינו הצעה פנטסטית בחולצות צוואר העניבה של קרדשיאן קולקינג בסירס. תמורת פחות מ -30 דולר, אוסף זה מציע בחירה גדולה של צבעים כמו גם דפוסים כדי להוסיף סגנון נוסף לכל סוג של ארון בגדים.

קרדיט תמונה: sears.com

סוודר סוודרים של צוואר Cowl הם חובה לכל סוג של ארון הבגדים של האישה. סווטשירטים בעונת החגים הזו של צוואר הצוואר הם טרנד חם. הם מחממים אותך כמו גם עובדים טוב לכל סוג של אירוע לא פורמלי. חולצות סווטש יכולות להיות יקרות אלא אם כן אתה מבין איפה לקנות. גילינו סווטשירטים מדהימים של צוואר צוואר תמורת פחות מ -30 דולר ב- JC Penney.

קרדיט תמונה: jcpenny.com

השנה תוכלו להיראות כמו גם להרגיש את המשובחים ביותר שלכם לכל אירועי החג שלכם מבלי להוציא יתר על המידה.

אנחנו על רוסט!

על המייסד שלנו

קסיה טלברט היא בלוגרית קדחתנית, ואמא לחמישה ילדים, גרה בספוקיין, וושינגטון. עם B.A. בהיסטוריה כמו גם בחקיקה כמו גם התלהבות מהלחנה כמו גם להישאר בריאה, היא הקימה את מגזין האמהות הבריא בשנת 2007. מגזין האמהות הבריא ממוקם בימים אלה בבלוג הבריאות והבריאות המוביל לאמהות. גב ‘טלברט מאמינה שאם אמהות מתוודעות היטב לבעיות בריאות ובריאות, כמו גם בדיוק כיצד להישאר בריאים, הן יכולות להעביר את המידע הזה לילדיהם, כמו גם להפוך את סטטיסטיקות ההשמנה לנוער בארה”ב

גב ‘טלברט מנהלת את הרשת החברתית האמהות הבריאה על נינג, היא היוצרת של אמהות בריאות מדיה, כמו גם שוטר הפרסום הראשי של Talbert Nutrition LLC. אתה יכול לציית לה ב- facebook.com/thehealthymomsmag, וב- Twitter.com/cltalbert.

אם אהבת את המאמר הזה אתה עשוי ליהנות מהסיפורים האלה.

טוען…

var MarketGiddate = תאריך חדש (); document.write (”);

var addthis_config = {“data_track_addressbar”: true}; // s7.addthis.com/js/300/addthis_widget.js#pubid=ra-52a8a807f5744444

קישור לפוסט זה: אופנת חג 2013 לאמהות בתקציב
קשור האם קטו אזור הוא תוכנית דיאטה פשוטה לאמהות?

0/5

(0 ביקורות)

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹק

צִיוּץ

לַחֲלוֹק

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.