אין רחמים במשחק הדליפה; שלפוחית ​​השתן מנהלת את הפרסום הריון

יש הרבה דברים שאמהות לא מדברות עליהם רק לאכול את השאריות של התינוק לארוחת ערב או נותנות לצעירים לישון במיטתם כל לילה (כי אנחנו גם אוהבים את הסניגולים) ו אבל, סביר להניח שיש דבר אחד שאנחנו צריכים לדבר עליו זה עם זה קצת הרבה יותר נפוץ, כמו גם זה שלפוחית ​​השתן מנהלת לאחר ההיריון.

זה אופייני לחלוטין לחוות כמה שינויים בשלפוחית ​​השתן בניהול לאחר לידה של תינוק ”… כוונתי, תאמינו למה שעבר גופכם! למרות שזה נורמלי לחלוטין, כך שרבים מאיתנו מרגישים רחמים כמו גם מסתיר את המאבק שלנו. אנחנו לא מציינים יותר! לא רק שתוכלו לדבר על זה עם מאמות עמיתים, אולם עליכם להבין שיש שיטות לשפר את שליטת השלפוחית ​​שלכם! המעי השגה כמו גם גאדג’ט שיקום שלפוחית ​​השתן הוא מושיע לאמהות רבות כמו גם יסייעו לכם להחזיר את הסיבולת בשרירי האגן שלכם. בוא נדבר על זה.

האם זה אופייני לפרסם דליפות הריון?

כן כן כן. מאה פעמים כן. למעשה, רבים ככל 1 מכל 4 נשים חווים שינויים בשלפוחית ​​השתן שלהן מצליחים לאחר ההיריון. זה גם מגביר את הגיל כמו גם עם הריונות נוספים. אתה עלול לדלוף כשאתה צוחק גם חזק, קפוץ עם הצעירים שלך או כשאתה מחזיר את זה לבסוף לשיעור היוגה המועדף עליך, כמו גם בזמן שזה לא הוגן זה גם נורמלי לחלוטין.

כיצד ישיגו מעי כמו גם גאדג’ט שיקום שלפוחית ​​השתן?

עם זאת, אינך צריך לרשת עם דליפת השלפוחית ​​שלך לנצח! השג את המעי כמו גם גאדג’ט שיקום שלפוחית ​​השתן הוא כמו טיול במרכז הכושר לשרירי האגן שלך. קחו בחשבון, השרירים כמו גם הספרים ברצפת האגן שלכם אחראים ל 90% מדליפת שלפוחית ​​השתן. על ידי אימתם כמו גם חיזוקם, תפסיק את הדליפה. כל כך טוב להרגיש שאתה בניהול מלא שוב ולא להאמין ברציפות מתי תצטרך להפסיק את מה שאתה עושה כדי ללכת לשירותים או אם תהיה דליפה.

כיצד להשתמש במכשיר

האם אתה מבין בדיוק איך הצהרתי שזה כמו ללכת למרכז הכושר לשרירי האגן שלך? ובכן, זה הרבה יותר טוב מזה מכיוון שתשתמש בגאדג’ט מהבית שלך כמו גם רק כעשר דקות ביום. זה לא נעים כמו שזה לא באמת לוקח מאמץ רב לשימוש. הגאדג’ט מורשה FDA כמו גם נטול סיכון לשימוש גם כן!

זוהי יחידת הכנסה תוך -ווגינלית או פי הטבעת. כאשר הבלון מתנפח, קשה יותר לשרירי האגן להתכווץ. זה מרמז שהם עובדים קשה יותר כמו גם בסופו של דבר היו חזקים יותר. הגאדג’ט קל באמת לשימוש כמו גם אתה מקבל גישה לגישה למטפלת שיכולה לענות על כל סוג של שאלות. אני מאמין שזה מדהים שמישהו לפנות אליו שיכול לעזור לך! אם נראה שזה נהדר להיות נכון שתוך כמה שבועות בלבד עם 10 דקות של פעילות גופנית בכל יום עשויה להיפתר דליפת שלפוחית ​​השתן שלך, אתה צריך להבין שהשגה הוכיחה שהיא הרבה יותר מ- 90% אפקטיבית!

אז, נפרד מדליפת שלפוחית ​​השתן כמו גם לקחת שוב ניהול מלא על חייך. בינתיים, דבר עם החברים הטובים שלך על כל הדברים שאמהות מביאה לא רק את הדברים הגדולים. כולנו רק מבינים את זה כשאנחנו הולכים כמו גם על ידי דיבור על הטוב, הרע, כמו גם מכוערים שאתה משחרר את הסטיגמות.

אם יש לך כל סוג של חששות מרגישים חופשיים להגיב למטה או להעביר לנו הודעה באינסטגרם

אתה יכול גם ליהנות:

הבגדים הטובים ביותר לאחר הלידה – 10 אפשרויות מצוינות + דברים שאתה צריך לדעת

עיסוי לאחר לידה: מדוע כל אמא זקוקה לאלה!

כריכת בטן לאחר לידה; המקצוענים כמו גם חסרונות

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.