הטובים ביותר לשינה משותפת (בבטחה) לישון ליד הקטנה שלך!

שינה משותפת היא מושג פופולרי בו התינוק ישן באותה מיטה כמו ההורים, במיוחד כילוד ותינוק. אפשרויות פופולריות אחרות משתמשות בבסינט או סל המאפשר לתינוק לישון באותו החדר עם ההורים אך במיטה שלהם. בכל מסלול שתבחרו, לכולם יש את היתרונות והחסרונות שלהם. להלן האפשרויות הטובות ביותר לשינה משותפת שיעזרו לכם לשמור על תינוקכם קרוב וקל לנטות אליו במהלך הלילה!

הכי טוב שישנים משותפים כדי לשמור על הקטנה שלך לבטוח לידך!

שינה משותפת ממזגת את המושגים של שינה משותפת והבסינט. ישנים משותפים משתנים בסגנון ובפריסה, אך כולם עוזרים לשמור על התינוק קרוב תוך שמירה על בטוח ומוגן במהלך הלילה.

ישנים משותפים מציעים את רכיבי ההדבקה והקרבה של שינה משותפת. עם זאת, הם מוסיפים את הניידות והבטיחות והביטחון שביסינט מספק. סידור שינה היברידי זה יכול להפוך אותו לפשוט יותר לקשר בין הלילה, נוטה לשקט את התינוק בשעות כלשהן, ויכול להסיר חלק מהנושאים והדאגות שעשויים להיות עם שינה מלאה עם יילוד או תינוק קטן.

מה זה שינה משותפת?

שינה משותפת היא מיטה ניידת בסגנון בסינט בה התינוק שלך ישן. השינה המשותפת אכן שונה מהבסינט המקובל בעיצוב. הם יושבים ישירות לצד המיטה כך שהתינוק נמצא בהישג ידם של זרוע או יושב באמצע המיטה כך שהתינוק קרוב. לא משנה מה העיצוב, שינה משותפת היא מיטה קטנה ומגינה המאפשרת לתינוק לקבל מנוחה מוצקה, ובמקביל להקל על ההורים לנטות ולקשר עם התינוק לאורך הלילה.

חובה:

גישה נוחה: דגמים רבים העלו מסילות כדי לשמור

נייד: אתה יכול להעביר ישנים רבים משותפים מחדר לחדר ולהתאים אותם לגובה המתאים למיטה שלך

נוח: שינה משותפת אידיאלית היא אחת בה ילדכם ישן לאורך רבים מהלילה.

קל למעבר: תינוקות בדרך כלל ישנים רק בשינה משותפת מגילאי 0 עד 3 חודשים. ברגע שהתינוק שלך יכול לגלגל או לדחוף את עצמו, חיוני לשקול לעבור לעריסה או לשיר משותף מלא.

סוגים שונים

שינה ליד המיטה: סוג שינה משותף זה נראה כמו בסינט מורם עם רגליים התומכות ברדום ושומר על התינוק מוגבה כך שיתאים לגובה המיטה שלך

Sleeper Nest: סוג זה דומה מאוד ל”סל מוזס “ונראה כמו סל ישן. סוג זה ממוקם באמצע המיטה כדי לשמור על הבטיחה של התינוק בזמן הטוב ביותר לידך. אלה יכולים להיחשב גם ישנים לנסיעות, מכיוון שניתן להזיז אותם בבית ויכולים להתמוטט כדי להקל על הנסיעות.

עשרת השיחות המשותפות המובילות ביותר

ישנים משותפים ליד המיטה

1: עונג תינוקות לידי ישן ליד המיטה

אפשרות נהדרת לשינה משותפת היא ישן ליד המיטה. ישנן רצועות לחיבור השינה המשותפת למיטה לצורך אבטחה נוספת. ישן ליד המיטה יכול גם להמיר לבסינט עצמאי ויש לו קירות רשת גבוהים כדי לאפשר זרימת אוויר תוך שמירה על ביטחון התינוק. יש לוח צדדי שפרק את הרוכסן, ומאפשר גישה לצד המיטה לאורך הלילה. רגליו של שינה משותפת זו ניתנות להתאמה ב 6 עמדות, מה שמאפשר לך את ההזדמנות להתאים אישית את הגובה למיטה שלך. זה מגיע גם עם כיסוי מזרן אטום למים וסדין מצויד לשמירה על המזרן המלא בסיבים.

2: מיקה מיקי שליד המיטה
שינה משותפת זו הופכת גם לבסינט עומד, מה שמקל על השינה עם התינוק קרוב בלילה ומציע מרחב בטוח לתנומות לאורך היום. ישנן רצועות להגן על השינה המשותפת לצד המיטה ופאנל צדדי אחד גדול נפתח כדי לתת להורים גישה לאורך הלילה. קיימות 7 עמדות גובה שמציעות את הגובה האידיאלי לשינה משותפת. שני הצדדים הארוכים הם לוח הרשת, הצדדים הקצרים סגורים והשינה המשותפת הזו ניידת ומעניקה לך מקום לתינוק לנמנם במהלך היום.

3: מושגי טווח ההגעה של ARM
שינה משותפת נהדרת הניידת ומספקת מתחת לאחסון המיטה היא בסינט ליד המיטה. הצבע הנייטרלי הופך אותו לאידיאלי לכל חדר שינה וגובה קן השינה בגודל 4 אינץ ‘הופך אותו לתואם למסגרות מיטה רבות. המסילות כולן מרופדות רשת ויש שני כיסי קצה יחד עם אחסון המיטה. זוהי אפשרות איתנה למשפחות שרוצות לשון יחד אך גם רצו את הבטיחות והביטחון והבטיחות הנוספים של בס על מיטה. רצועת ההתקשרות והצלחת העמידה מציעים מקום מוגן לתינוק שלך למנוחה.

4: Simmons Kids ליד Sleepant

לקבלת שינה משותפת פשוטה, פתוחה ומתכווננת קחו בחשבון את זה על ידי סימונס. העיצוב קל מאוד ומסוגנן עם בד נייטרלי אפור ורגלי תמיכה אפורות. רגלי הגלגל בצורת L מפותחות כדי להתאים מתחת למיטה, לספה או לכיסא, כך שתוכלו לשמור על תינוקכם קרוב ובטוח בזמן השינה. קן השינה בפרופיל הנמוך מציע גישה מלמעלה, כך שאין צורך לפתוח או לסגור את הצד ברכישהלהגיע לתינוק שלך לאורך כל הלילה. אתה יכול להתאים את גובה הקן בכפתור ויש שני כיסים צדדיים לאחסון כל מה שתצטרך בהישג יד.

5: מילארד צד ישן ליד המיטה

עוד סנטר ישן צדדי נהדר הוא זה, שיכול לפעול כשינה משותפת כמו גם בסינט עצמאי. יש עיצוב מובהק המציע ידיות גישה מובילות להעברת הבסינט ברחבי הבית ופאנל צדדי רחב לגישה לאורך הלילה. ישנן שלוש אפשרויות גובה ורגליים קלות המאפשרות לך למקם את הבסינט קרוב יותר למיטה כמו גם להחליק אותן מתחת לספה. הקירות הגבוהים הם ציפוי מוצק לצורך אבטחה נוספת.

קן שינה משותפת

1: עונג תינוקות מתכרבל קן

עבור אלה המחפשים אפשרות לישון תינוקות במיטתם, אך עם הגנה מסוימת, קן הסניף הזה יכול להיות בחירה אידיאלית. שני הקירות הנוקשים והאווררים עוזרים לשמור על קור רוח של התינוק ולהשאיר את התינוק מופרד משאר המצעים. הצורה והסגנון של קן זה מספקים גישה נוחה לתינוק כל הלילה, ואור הלילה האור הנמוך מעניק להורים יד כאשר הוא נוגע לנוטה לתינוק בחושך. השינה מתקפלת גם לחצי להובלה קלה בבית או בזמן נסיעה.

2: כסא לתינוקות וקן לתינוק משתפים שינה משותפת

אפשרות טובה נוספת היא קן תינוקות זה לשינה משותפת. הפגושים והמזרונים הנשלפים מקלים על הניקיון והקצה המתכוונן מעניק לתינוק קצת הרבה יותר רגליים ככל שהם מתבגרים. הצדדים בפרופיל הנמוך מציעים סביבה נוחה ומרגיעה לתינוק, תוך שהיא מציעה גישה נוחה בזמן המיטה. קן זה רחיץ במלוא המכשיר ונייד לחלוטין. זה אידיאלי לשימוש ברחבי הבית כמו גם במיטה והופך את הנסיעות לפשוטות יותר מכיוון שהתינוק שלך תמיד ישן במיטה שלהם.

3: קן נייד קלאסי נושם קלאסי

לקבלת קן משותף משותף פשוט מאוד, בדוק את הקלאסיקה של CubbyCove. קן זה הוא ישן שטוח, פשוט ומרופד עם חופה מתכווננת לצל נוסף. זוהי אפשרות נהדרת עבור הורים חדשים או לאלה המחפשים משהו לפעול כקן שינה משותף, כסא כסא ומשהו שיש להשתמש בו לזמן בטן תוך שמירה על ביטחון התינוק. זה עיצוב יציב, מקשה אחת, מקל על המעבר ברחבי הבית מבלי לאבד קטעים או להצטרף מחדש. אתה יכול להעביר את זה הבא ביד אחת, מה שמקל על ההורים לאורך כל היום והלילה. בדוק את זה כאן!

4: swaddleme לצדך ישן

אפשרות זו מפותחת בפשטות רבה עם לוחות רשת מלאים אחד המקיפים את קן השינה. זוהי אפשרות נהדרת לשימוש ביום ובלילה, מכיוון שקל לראות את התינוק דרך הרשת ומספק מרחב שינה גדול כמו גם גישה רחבה ביותר. מסגרת המתכת מתקפלת שטוחה מה שמקל על העברת הבית כמו גם לשימוש לנסיעות. זה כולל כרית מזרן וסדין מצויד. זהו שינה משותפת נהדרת ובסינט לנסיעות עם העיצוב הקל אך העמיד והפונקציונליות הכללית שלו.

5: Abreeze Base Bassinet ו- Lounger

עריסה ניידת של 100% כותנה זו מעניקה את כל התחושה של שינה משותפת עם ההגנה הנוספת של שימוש בשינה משותפת או בסינט להמרה. כסא הכסא עשוי מכותנה רכה לכרית ולנחם את התינוק הישן שלך. הפגושים גבוהים מספיק כדי להציע הגנה נוספת תוך מתן כל גישה לבדיקת התינוק או נוטים להם לאורך כל הלילה. הבנייה והחומרים הופכים את כסא הכסא הזה לאידיאלי לשינה משותפת, זמן בטן ושימוש ברחבי הבית.

השינה המשותפת הטובה ביותר היא אחת שתשתמש בהן כל לילה! אתה לא רוצה לדאוג לניווט בחלקים, להתאים את הגובה או לנהל דש. ישנים משותפים ליד המיטה מציעים גישה נוחה מבלי להביא את התינוק ישירות במיטה. מצד שני, הקנים נכנסים ישירות למיטה ומעניקים לתינוק מרחב בטוח משלהם לאורך כל הלילה. רבים מהשינים המשותפים הללו ניידים מאוד. זה יחסוך מכם שתצטרכו לרכוש הרבה יותר מבסינט אחד או מקום לתינוק לישון מעבר לחדר השינה.

אולי גם תאהב:

הסקירה הגדולה של Dockatot: האם זה יציל אותך מקסילת שינה?

כל מה שרצית לדעת על עידני רגרסיה השינה הרבים!

העריסה הקטנה הטובה ביותר לשינוי המשתלה הקטנה שלך

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.