7 האפליקציות המועדפות על 7 טירון שאינן מיועדות לילדיה

בזכות מנדי צ’וי על פוסט האורח הזה.

אני לא יכול לקחת את דוח האשראי על היותה אמא ​​של מדיה חברתית ללא עידוד מבעלי, מהנדס רשת עמק הסיליקון הקבוע. אז בעצם הוא הציג לי הרבה אתרים, אפליקציות, תוכניות (מה שיתקשר אליהם)? אבל עכשיו כשנחתתי בעולם המדיה החברתית בזכות חצי הטכנולוגיה הטובה יותר שלי, אני לא רוצה לחזור. זה לא שהיה לי חיוג AOL או משהו כזה, אבל אני בטוח שלא היו לי ארבע ריבוע, אינסטגרם או Nextdoor בהישג יד. אנו חיים בעולם שקשור מאוד במהירות מאוד; אתה יכול לקבל כל מידע על ההורות בשניות מדוא”ל לדוא”ל לרופא שלך, WebMD ו- YouTube Clips כיצד לעטוף מובי (עדיין לא עזר לי). כמו כן, אני די בטוח שהבליטה תשלח לי עדכונים על ההתפתחות של בתי בת ה -18 בזמן (אצבעות שלובות) היא נמצאת במעונות במכללה.

אני לא אעמיד פנים כאילו אני יודע את ההבדל בין 3G או 4G – וגילוי מלא: עדיין יש לי רק את ה- iPhone 4S. (Cringe.) לאחר שפורסם המאמר הקצר הזה שבעלי בטוח ילבש תחפושת בפעם הבאה שנצא יחד. עם זאת, אני מנסה לשתף את מה שאני יודע, במה שאני משתמש, ואת חווית ההורות שלי כאמא מכורה במדיה חברתית, שלגבי חלקם לא יהיו הרבה בהשוואה לאמהות שמספקות משקפיים של גוגל, אבל אני עושה מה שאני יכול עם בני 10mo ו -3 שנים, אנשים!

תן לי לתת לך טיול באפליקציות החשובות ביותר בטלפון שלי.

פייסבוק:
די הסבר עצמי. מארק צוקרבורג לא סתם רסן יותר ממיליארד ביום אחד לחינם. תמונות ועדכונים של חברים ובני משפחה וכפי שאמרו מחקרים מסוימים, עדכונים כדי לגרום לך להרגיש פחות ומדוכא לקרוא את עדכוני הסטטוס המדהימים של אנשים אחרים בזמן שאתה בבית אוכל את בן וג’רי מחוץ למכולה. בעלי קורא לי “אורקר” כי אני בודק מה מציצים אחרים עושים אבל לא מפרסם הרבה בעצמי.

התכונה האהובה עלי היא שיש חומה משפחתית פרטית על “קבוצה סגורה” בה אנו מחליפים עדכונים אישיים חיוניים ובדיקות בנוסף לתמונות חביבות של צאצאינו.

דלת הבאה:-
אתר להתחבר לאלה שבמכסה המנוע שלך. חברי הקבוצה צריכים לחבר כתובת מקומית ולקבל אישור להצטרף.

אני אוהב את NextDoor עבור מסווגים ובעיות בטיחות מיידיות. חשבו על קרייגסליסט לרדיוס מייל קטן יותר. דוגמה: פרסמתי את כל הדברים הנוספים לתינוק שהייתי צריך להשיל בשבוע שעבר בחינם. החדר של הילדות שלי פונה תוך 24 שעות וקיבלתי סיפוק מיידי!

Nextdoor מועיל גם לפרסם פריצות סמוכות, אירועי בית ספר והמשטרה המקומית שלנו סרגנט ונציג המחוז הם חברים ומעדכנים אותנו באירועים אקטואליים. אף פעם לא רגע משעמם בעיירה. (זה אוקלנד, המכונה אוקטאון עבורכם קוראי אזור שאינם מפרקים.)

Seeclickfix:
Seeclickfix מעודדת את כולנו להפוך לאזרחים פעילים בהרבה בטיפול בשיפור העיר שלנו על ידי דיווח על סוגיות שאינן חירום קרוב לבית בצורה מהירה וקלה. השתמשתי באפליקציה כדי לדווח על גרפיטי ועל השלכה בלתי חוקית. הרגע המאושר שלי היה להתקין שלט עצירה בצומת מזיק. אני לא נורמה ריי, אבל זה מרגיש טוב לשפר את השכונה שלך. לאחר צילום תמונה ופרסום תיקון, תקבל אישור שהנושא מוכר. שכנים יכולים אפילו להצביע בסוגיות כדי לדרג חשיבות. עכשיו זה אימות.

על ידי Citizens ב- Seeclickfix יותר דווח על בקשות שירות יותר ב- SeeclickFix מאשר בכל פלטפורמה ניידת אחרת. מגניב.

אינסטגרם:
תירוץ נוסף לפרסם תמונות חביבות של הצאצאים שלי עם תכונות מצלמת וידאו מדהימות ועריכת תמונות שהופכת את התמונות שלי למרהיבות. קינדה גורם לי להרגיש כמו אנסל אדמס.

טוויטר
מלבד עוקב אחר כמה מהקומיקאים הכי מצחיקים בתקופתנו, אני משתמש בטוויטר כדי לתפוס חדשות פורצות, מאמרי הורות והרבה 510 ציוצים של 510 משפחות! (זה הבלוג של אזור המפרץ שמנוהל על ידי הת’ר וויטני) זה נהדר לקבל מידע על אירועים משפחתיים מקומיים עד הרגע! אני גם מציץ בחברות ומסעדות מקומיות כדי ליידע אותם כמה אנחנו מעריכים אותם.

רגע התהילה שלי בטוויטר היה כאשר קלעתי לוח שנה מפארקי איסט ביי ו- Rec (@ebrpd) כשעניתי נכון על שאלת טריוויה המזהה חוף באלמידה. החזק את מחיאות החשש שלך.

גֶפֶן:
בידור טהור. לראות כמה אנשים יצירתיים יכולים להיות בקטעי סרטים קצרים. עשיתי סרטונים שונים של ניחוש מה … הילדים שלי, כמובן!

פינטרסט:
לפינטרסט כמעט הכל: פעילויות אמנות לילדים לתמונות עיצוב ביתיות מתקדמות. לאחרונה רכשנו בית חדש באוקלנד והשתמשנו בפינטרסט כדי לחפש גינון סובלני לבצורת, עיצוב גדר וצבעי צבע. מצאתי גם רעיונות מדהימים למסיבות יום הולדת מהטובות לעוגה למסיבת באגים שלישי ליום ההולדת השלישית של בתי. התכונה המגניבה ביותר של פינטרסט היא שליחת רעיונות ותמונות לחברים או לבן / בת הזוג שלך לבדיקה.

אוקיי, אין לי כאן תמונות של ילדים, אולי המקום היחיד שאני לא!

אז אני לא סטיב ‘אמא’זיאק, אבל אני אמא שמנסה להשתמש בסוציהאמצעי תקשורת במלואם כדי להועיל לי ולילדים שלי. אמהות מדיה חברתית היא הרבה יותר מכמה תירוצים לפרסם תמונות חביבות של צאצאי. אני מודע לחלוטין לכך שעד שאסיים לכתוב את האפליקציה, התוכנית, המשחק או האתר האחרת הזו, ואני לא מתמיד לא מגלה ו

*בזמן העיתונות, סוף סוף קיבלתי את ה- iPhone5s שלי, אבל עכשיו 6 משוחררים. אֲנָחָה.

מהן אפליקציות ההורות המועדפות עליך?

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.