פרוס שומן תינוקות משלך

בסדר גברות, זה לא המיקום לתוכנית דיאטה כמו גם שיחות פעילות גופנית, ככלל. האמינו לי כשאני אומר לכם שאנחנו רוצים שתענגו בהיריון שלכם על ידי טיולים נינוחים, מסתובבים עם חברים, כמו גם לאכול כמה נפיחות שמנת כמו שאתם חושקים.

אבל.

כאשר התינוקת הקטנה ביותר שלי הייתה בת 23 חודשים כמו גם זר גמור שאל אותי, “מתי אתה אמור?” היה לי מספיק !!! הגיע הזמן להיות רציני.

ברגע שמסגרת הזמן של “9 חודשים, 9 חודשים חופש” מגיעה כמו כן, כמו כן אתה עדיין מסתובב בכמה קילוגרמים נוספים באמצע, ייתכן שהגיע הזמן להאמין להתעמל רק מעט.

לחוויה הראשונה שלי שלאחר הלידה עם שומן, היא יצאה די בקלות. התחלתי את ההיריון שלי כמה קילוגרמים תחת המשקל ה”רגיל “שלי, כך שלא היה אכפת לי כשנפלתי קצת. ואז ההיריון השני שלי הגיע כמו גם הלך כמו גם כל מה שאני יכול לציין זה … WTF?! כמו כן סיימתי כמה קילוגרמים, אולם הפעם זה הסתיים.

חיכיתי בסבלנות שהמשקל יקטן שוב. לא הולך. היו לי מספר שבועות של מאמץ מתואם עם ה- Wii Fit שלי: כיף עם זאת לא יעיל.

כדי לתפוס באמת באימון אם אינך סוג אימון של GAL, זה מסייע להביא כמה חברים. היכנסו ל- Shredheads, חבורת טוויטר כמו גם חברים בבלוג שמפציצים את הדלגים שלהם כשהם מניעים אותך לפרוץ את שלך. בהובלתו של קריסטן צ’ייס בכל מקום – שנאבק במאבק שלה עם 180 פאונד – הנשים הולכות עם כל 30 הימים של תוכנית האימון של ג’יליאן מייקלס 30 יום. אני מאמין ש- Shredheads עושים זאת רשמית במשך 30 יום מוצק ללא מנוחה; אני מקווה שאוכל להיות חבר כבוד וגם עדיין לקחת את ימי המנוחה שלי.

שם הקוד שלי: גוף מאת מילו

אתה יכול לרכוש את ה- DVD באמזון או אם יש לך ondemandtv, יתכן שכבר תהיה לך גישה לרווח לאימונים. זה האפרוח שמביא לך את המפסיד המשמעותי ביותר כמו שהיא לא צוחקת.

זה כמעט נהדר כמו לגלות חבר עם אותה שגרות מדויקות כמו גם יכולות להתאמן איתך. כִּמעַט.

אז מתי אני נגרר? 06:00 תינוק. אני מתעורר, מכוונת בצורה מטורפת את ה- DVD בזמן שאני מתלבשת, כמו גם אז בוחרת אותו. אני כמו ברמה 3 כמו שאני יכול לעשות את כל העניין.

זה פשוט יותר לשגרה מאשר ללכת למרכז הכושר כמו גם זול בהרבה. בהצלחה וגם תגיד לי בדיוק איך זה הולך לך!

קישורים קשורים:
#233 ריצת אמא ריצה
#284 הפעלה משימות או סידורים
#123 להיות שמן כמו גם מרוצה (צוחק!)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.