סיפור כמו מאתגר: אני כמו גם אמי

ישבתי כדי לחבר חיבור לספר האלקטרוני “סיפורים שסיפרתי רק לאמא שלי” כמו גם נאבקתי. כיוונתי להגיש חוויה אישית ביני כמו גם לאמא שלי – אחת שסיפרה על מערכת היחסים שלנו. על מה אני יכול לדבר על זה לא יביך יתר על המידה את אחד מאיתנו?

המממ, בהיתי במסך ריק לזמן מה. ואז התחלתי לכתוב. סיפורי ביט, סיפורים ענקיים, רגשות, דברים שאני לגמרי לא הייתי משתף, כמו גם דברים שהצחיקו אותי שנשפכו למחשב הנייד הקטן שלי.

למרות שכוונתי למאמר של 750 מילים, עכשיו בהיתי ב -2,400 מילים. אופס. שני העורכים המהימנים שלי, אלק כמו גם וויטני, סייעו לי לגלות את הסיפור המצחיק, המספר (אבל לא טוב לספר) בחבורה.

הסיפור הקצר שלי הוא על יום מיוחד במיוחד בכיתה ח ‘בה חייתי כמו גם במשך שנים. כמו גם על הנדיבות הבלתי מעורערת של אמי כמו גם על יצירתיות. כמו כן, זה פחות מ- 1000 מילים.

ועכשיו? ובכן עכשיו סיפור הביט שלי, הרבה יותר מיום שיער גרוע, כולם בוגרים. זה חלק מאנתולוגיה בת 16 משמרים, שנערכה על ידי שרה ברידן-בראון, יחד עם סופרים מצטיינים חולקים את סיפורים קצרים נוקבים, מעוררי מחשבה משלהם, כמו גם סיפורים קצרים מצחיקים לאמהות שלהם.

מדהים, נכון? אנא רכוש את זה לעצמך, לחברות שלך, כמו גם לאמהות שלך! תמורת 4.99 דולר, אתה יכול להשיג אותו בכל סוג של פלטפורמה דיגיטלית או אפילו להדפיס את ה- PDF כמו גם לקשור אותו עם סרט. או ישירות ב- Kindle.

מי עוד נמצא שם? הנשים המשובחות האלה:

לורה מייס – בלוג קון קווזו
סוזן פטרסן – נבחר טרי
מג קין – חתונה שימושית, אשתו מחזירה
קייטי אליסון גראנג’ו -mamapundit.com
ענבר דוטי – הדוטי היומיומי
הת’ר ספוהר – הספוהר מתרבים
קתרין קונורס – אמה המסכנה
בריטני גיבונס -אוכלים יחפים
מישל הורטון – אמא מוקדמת
מיגן פרנסיס – האמא הכי מאושרת
מוניקה בילנקו – האישה ש
ליז סטנלי – אכן קובעת את הובוקן
איימי תומפסון – חלוץ מתקדם
ג’יין רופר
ארין לודנר – סגנון לאנושות

אני שמח מאוד להיכלל ביניהם. אני מקווה שגם אמא שלי תהיה מאושרת.

Leave a Reply

Your email address will not be published.